arama

Fenerbahçeliler Yandex Arama Motoru Kullanıyor !

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yüce Osmanoğlu

Yandex çıktığı günden bu yana hızla gelişen arama motoru, Türkiye’de faaliyetini gün geçtikçe arttıran Yandex şirketi bu sefer Fenerbahçe spor kulübü ile bir anlaşma sağladı. Eğer Fenerbahçeli taraftarlar Yandex üzerinden arama yaparlarsa, Fenerbahçe Spor kulübü para kazanacak. Hesaplamalara göre günde 40 adet arama yapan bir taraftar değil de 1 milyon taraftar yapsa yılda 36 Milyon doları aşıyor. Aziz yıldırım bu konu hakkında ise durumu şöyle özetledi; ” Yandex’i kullanın Ronaldo’yu Messi’yi alalım.”

Şuan Yandex i kullanan Fenerbahçe taraftarı sayısı açıklanmadı ancak gelirin büyük olacağı kesin kulüp için iyi bir avantaj. Aynı zaman da ekleyelim ki Yandex Fenerbahçe’nin ön forma sponsorudur.

Peki Nasıl Yandex Fb’yi kullanabiliriz. Buradan arama motoruna Ulaşabilirsiniz. Görmüş olduğunuz platform çok güzel, taraftarı olduğunuz Fenerbahçe’nin fikstüründen haberlere kadar hersey bir tıkla önünüzde, bir Fenerbahçeli olarak sonuna kadar destekçisiyim. Şimdi de varsayılan arama moturumuzu Yandex FB yapalım ki kulübümüz para kazansın. İşte arama moturu değiştirme;

fb-yandex-nasil-kullanilir-blog-1 fb-yandex-nasil-kullanilir-blog-2 fb-yandex-nasil-kullanilir-blog-3 fb-yandex-nasil-kullanilir-blog-4

En son ki fotoğrafta gördüğünüz gibi  linki değiştirerek ve aramalarınızı Yandex FB arama motoru üzerinden gerçekleştirerek kulübümüze katkı sağlayabilirsiniz.