FİFA 19 Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

FİFA 19 Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

 FİFA 19 Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu
Okunuyor FİFA 19 Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

Futbol oyunu denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan biri olan FİFA serisinin yeni oyunu E3 2018 vasıtasıyla duyuruldu. FİFA 19 her zaman olduğu gibi Pc, Xbox One ve PS4 platformlarına çıkarılacak. Bakalım bu yıl bizleri nasıl bir FİFA 19 bekliyor görelim. İşte tanıtım videosu;

UEFA Şampiyonlar Ligi Lisansı İle İşte : FİFA 19

Fifa 2019 çıkış tarihi; 28 Eylül 2018

Fifa fanatikleri bu sene biraz fazla heyecanlanabilirler. Neden mi ? Bu sene diğer senelerden farklı olmasının sebebi; EA’nın UEFA Şampiyonlar Ligi lisansını satın alması gerçekten harika bir gelişme. PES serisinin elinde ki tek koz olan Şampiyonlar Ligi lisansını artık Fifa serisine kaptırmış gibi görünüyor, bakalım Electronic Arts’ın bu atağı karşısında Konami firması nasıl bir yol izleyecek göreceğiz.

FİFA 19’da hikaye modu tabi ki devam edecek, yine Alex Hunter‘ı izleyip 3. sezonunda neler yaşacağını merakla bekliyoruz, gerçekten şüphesiz en keyifli oyun modlarından biri film gibi… Oyunun daha gerçekçi yapıya bürüneceği yapımcılar tarafından da belirtilmekte zaten her geçtiğimiz sene gelişen oyunları düşününce Fifa serisinin aynı kalacağından söz edemeyiz.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın