Fittness Geliştirici RunStatic, Adidas Tarafından Satın Alındı - Teknofeed.COM

Fittness Geliştirici RunStatic, Adidas Tarafından Satın Alındı

 Fittness Geliştirici RunStatic, Adidas Tarafından Satın Alındı
Okunuyor Fittness Geliştirici RunStatic, Adidas Tarafından Satın Alındı

Fitness uygulamaları geliştiren RuntasticAdidas tarafından satın alınıyor. Runtastic’in CEO’su Florian Gschwandtner tarafından yayınlanan bir blog yazısıyla duyuruldu. Runtastic’in Adidas’a 239 milyon dolar civarında bir para karşılığında gittiği söyleniyor. Duyurlan yazı da ise Adidas’ın ne kadar büyük bir spor şirketi olduğunu vurgulayarak fitness ve vücut gelişimi için de yapamayacaklarının olmadığını söylendi.

Runtastic son birkaç yıl boyunca koşu, dağ bisikletçiliği, şınav, mekik, uyku takibi gibi, her türlü vücut aktivitesi için özel fitness uygulamaları çıkarmıştı. Ayrıca şirket donanım üretimine de girişmişti fakat yarım kaldığı aşikar.

Adidas’ın da “miCoach” serisi altında çeşitli fitness donanımları bulunuyor. Bunlar arasında fitness takipçileri ve hatta akıllı bir futbol topu da bulunuyor. Runtastic’in ürünlerinin bu mevcut Adidas ürünleriyle nasıl kaynaştırıldığını çok yakında göreceğiz.

Adidas’ın büyük bir firma olduğunu biliyoruz bakalım kusursuz bir çalışma daha gelecek mi biz sporseverler için.

 

Bir önceki yazımız olan Xbox'a Özel Harici Seagate Hard Disk Tanıtıldı başlıklı makalemizde Game Drive, manşet ve xbox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın