Teknoloji Blogu

Forza Motorsport 5 – Yeni Gameplay Videosu Yayınlandı

0

Yapımını ve geliştiriciliğini Turn 10 Studios’un üstlendiği,Araba yarışı denince akla gelen ilk isimlerden olan Forza Motorsport serisine yeni katılan isim FM 5’in yeni oynanış videosu yayınlandı.

forza-motorsport-5_burgazturk

Yıllardır Need for Speed serisi ile bir rekabet halinde olan Forza Motorsport, henüz piyasaya sürülmese de yalnızca 1-2 ay sonra oyun dünyasına katılacak 5. üyesinin sosyal medyada oynanış videoları dolaşmaya devam ediyor. En son Forza Motorsport 5 için Japonya’da gerçekleşmiş olan bir etkinlikte bir YouTube kullanıcısı oyunun oynanış videosunu kayda alıp, takipçileriyle paylaştı.

Yalnızca yeni nesil Xbox One için optimize edilecek olan (diğer platformlar için çıkıp çıkmayacağı henüz kesinleşmedi.) oyunun grafik motoru ve oyun işleyişini biraz sonra sizinle paylaşacağım videoda görmeniz mümkün. Ek olarak, oyun 22 Kasım‘da piyasaya sürülmüş olacak; yapımcı firmadan gelecek haberleri ise anında sizlerle paylaşacağız.
Forza Motorsport 5’in oynanış videosunu izlemek için, aşağıdaki adresi kopyalayıp adres satırına yapıştırıp seyredebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et