Forza Motorsport 5 - Yeni Gameplay Videosu Yayınlandı - Teknofeed.COM

Forza Motorsport 5 – Yeni Gameplay Videosu Yayınlandı

 Forza Motorsport 5 – Yeni Gameplay Videosu Yayınlandı
Okunuyor Forza Motorsport 5 – Yeni Gameplay Videosu Yayınlandı

Yapımını ve geliştiriciliğini Turn 10 Studios’un üstlendiği,Araba yarışı denince akla gelen ilk isimlerden olan Forza Motorsport serisine yeni katılan isim FM 5’in yeni oynanış videosu yayınlandı.

forza-motorsport-5_burgazturk

Yıllardır Need for Speed serisi ile bir rekabet halinde olan Forza Motorsport, henüz piyasaya sürülmese de yalnızca 1-2 ay sonra oyun dünyasına katılacak 5. üyesinin sosyal medyada oynanış videoları dolaşmaya devam ediyor. En son Forza Motorsport 5 için Japonya’da gerçekleşmiş olan bir etkinlikte bir YouTube kullanıcısı oyunun oynanış videosunu kayda alıp, takipçileriyle paylaştı.

Yalnızca yeni nesil Xbox One için optimize edilecek olan (diğer platformlar için çıkıp çıkmayacağı henüz kesinleşmedi.) oyunun grafik motoru ve oyun işleyişini biraz sonra sizinle paylaşacağım videoda görmeniz mümkün. Ek olarak, oyun 22 Kasım‘da piyasaya sürülmüş olacak; yapımcı firmadan gelecek haberleri ise anında sizlerle paylaşacağız.
Forza Motorsport 5’in oynanış videosunu izlemek için, aşağıdaki adresi kopyalayıp adres satırına yapıştırıp seyredebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PlayStore yenilikle dönüyor! başlıklı makalemizde android, google ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın