arama

Fun101Okey ile Hem Oyun Oynayın Hem Sosyalleşin

Son zamanların en güzel okey oyunu olma adayı olan, Fun 101 Okey uygulamasına gelin yakından bakalım.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Sercan Aktay Sercan Aktay

Google Play Store içerisinde yer alan okey uygulamaları arasında son zamanlarda fazlasıyla dikkat çeken bir oyun olan Fun 101 Okey; hem özellikleri hem de grafik açısından kusursuzluğu ile gereken faydayı sağlama konusunda ilgi çeken bir evrede yer almaktadır. Fun 101 Okey çoklu oyunculu bir konumda yer alarak diğer kullanıcılara üstünlük kurma konusunda da heyecanlı bir süreci ortaya koyan bir uygulama olarak görülmektedir. Kullanıcı sayısı da bu yüzden sık sık artış gösteren ve yükselen bir çizgide yer alan Fun 101 Okey; okey meraklılarının ve sosyal kullanıcıların her zaman ilgisini çekebilecek türde var olan bir Android mobil uygulaması olarak görülmektedir.

Fun 101 Okey ile Sosyalleşin

Fun 101 Okey içerisinde var olan masalarda sadece okey oynamanın yanında aynı zamanda da sınırsız sohbet etme seçeneği de vardır. Hem oyun oynama hem de sohbet etme ayrıcalığı ile karşı karşıya kalacak olan oyuncuların yeni arkadaşlar edinme imkanları da bu sayede ortaya çıkan bir hizmet olarak görülebilecektir. Çip kazanma amaçlı bir konumda da yer alan Fun 101 Okey uygulaması dahilinde de başından ayrılmanın mümkün olmayacağı bir sanal masa oyunu olarak görülebilecektir. Masa oyunları arasında son zamanların trendi olan 101 okey; Fun 101 Okey ile istenilen türde bir uygulama olduğunu da göstererek talep çekmeyi de sürdürecektir.

Fun 101 Okey Turnuvaları

Fun 101 Okey dahilinde sadece diğer oyuncularla aynı masada sürekli olarak oyun oynama durumu olmamakla beraber aynı zamanda da ödül içeren turnuvalara dahil olmak da söz konusu olabilmektedir. Fun 101 Okey içerisinde yer alan turnuvalar günlük olarak gerçekleşmekte olup; her oyuncunun istemesi haline bu tip etkinliklerin içerisinde yer alması durumu da ortaya konulabilmektedir. Aynı zamanda da 24 saatte bir de belli oranda bonuslar Fun 101 Okey kullanıcılarına sağlanabilmekte olup; kullanıcıların seviyelerine ve arkadaş sayısına göre de artış gösteren çipler olarak kabul görecektir. Bu sayede de mobil platform içerisinde de aktif olarak da talep görmesi söz konusu olacaktır.  Sizde  Fun 101 Okey oyununu oynamak isterseniz aşağıdaki linklerden Android veya Apple telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.elex.rummyfun101.tr

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/fun-okey-101-online/id1220357962

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
 • Ebra
  1 sene önce

  nice, 101 okey seviyorum

  16
  yorum beğen