Teknoloji Blogu

Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir

0

Samsung‘un geçtiğimiz yıl ABD‘nin New York şehrinde düzenlediği Unpacked etkinliğinde tanıttığı Galaxy S4‘ün üst sürümü 24 Şubatta tanıtılabilir.

Şirketin 24 Şubatta Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında Unpacked 2014 Bölüm 1 etkinliği için davetiyelerin dağıtımına başladı. Galaxy S5’in tanıtılacağı düşünülen etkinliğin davetiyelerine göz atıldığında “5” rakamı dikkat çekiyor…

samsung-unpacked-2014-haber
Galaxy S4’ün S3’e oranla aynı görünüme sahip olmasından dolayı, yeni ürünün daha farklı bir tasarıma sahip olacağı konuluşuluyor. Farklılığı daha iyi vurgulayacakları bir ürün olacak olan S5, beraberinde yeni bir Galaxy Gear’da getirebilir. Tanıtımının ardından Mart-Nisan ayları gibi piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S5’in, en büyük yeniliği ekran ve kapak ile ilgili olacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook'un Paper uygulaması ABD'de kullanıma sunuldu başlıklı makalemizde facebook, Facebook Paper ve facebook paper indir hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et