Galaxy S5, 24 Şubat'ta gelebilir - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir

 Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir
Okunuyor Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir

Samsung‘un geçtiğimiz yıl ABD‘nin New York şehrinde düzenlediği Unpacked etkinliğinde tanıttığı Galaxy S4‘ün üst sürümü 24 Şubatta tanıtılabilir.

Şirketin 24 Şubatta Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında Unpacked 2014 Bölüm 1 etkinliği için davetiyelerin dağıtımına başladı. Galaxy S5’in tanıtılacağı düşünülen etkinliğin davetiyelerine göz atıldığında “5” rakamı dikkat çekiyor…

samsung-unpacked-2014-haber
Galaxy S4’ün S3’e oranla aynı görünüme sahip olmasından dolayı, yeni ürünün daha farklı bir tasarıma sahip olacağı konuluşuluyor. Farklılığı daha iyi vurgulayacakları bir ürün olacak olan S5, beraberinde yeni bir Galaxy Gear’da getirebilir. Tanıtımının ardından Mart-Nisan ayları gibi piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S5’in, en büyük yeniliği ekran ve kapak ile ilgili olacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook'un Paper uygulaması ABD'de kullanıma sunuldu başlıklı makalemizde facebook, Facebook Paper ve facebook paper indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın