Teknoloji Blogu

Gnçtrkcll’den Geceleri Geçerli Ücretsiz 2 GB İnternet

0

Turkcell’in yıllardan beri yoğun rağbet gören servisi Gnçtrkcll’den gençlere yönelik yeni bir hizmet daha. 25 yaş altı müşterilerinin katılabildiği Gnçtrkcll’de avantajlar dolu.

geceleri-gnctrkcll-internet-kampanyasi-2015

31 Ocak 2016’ya geçerli olan kampanya 30 günü kapsıyor. 30 gün boyunca geceleri saat 00:00‘den 06:00‘ya kadar geçerli ücretsiz 2 GB internete sahip olmak çok kolay. Ön ödemeli veya faturalı farketmeksizin genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerini alan aboneler kampanyadan yararlanabilir. Son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelen aboneler SMS ya da gnçtrkcll uygulaması üzerinden, diğer aboneler ise gnçtrkcll uygulaması üzerinden kampanyaya katılabiliyorlar.

Bu kampanyadan hemen faydalanabilmek için GECE2GB yaz 2222’ye gönderebilir veyada uygulama marketlerinden gnctrkcll uygulamasını indirerek katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan HTC'nin yeni modeli One A9'dan görüntüler sızdırıldı başlıklı makalemizde 20 ekim, htc ve htc one hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL