Godzilla: King of the Monsters Filminden Yeni Fragman Geldi - Teknofeed.COM

Godzilla: King of the Monsters Filminden Yeni Fragman Geldi

 Godzilla: King of the Monsters Filminden Yeni Fragman Geldi
Okunuyor Godzilla: King of the Monsters Filminden Yeni Fragman Geldi

Süper kahramanlı ve fantastik film severlerin oldukça beğeneceği son zamanların en yüksek bütçeli filmlerinden biri olan Godzilla: King of the Monsters filmi için ilk fragman yayınlandı. Bu hafta sonunda yayınlanan yeni Godzilla filmi 2014’teki ilk filmin devamı diyebileceğimiz nitelikte.

Godzilla: King of the Monsters filmi için yayınlanan ilk tanıtım videosunda efsane Stranger Things dizisinden hatırlayacağınız Millie Bobby Brown başrolde yer alıyor. Stranger Things’in yıldızı bakalım Godzilla ile savaşıp dünyayı kurtarabilecek mi ?

Godzilla: King of the Monsters Fragman

Kyle Chandler, Vera Farmiga, Charles Dance, Sally Hawkins, Bradley Whitford, Ken Watanabe gibi önemli oyuncuların da yer aldığı ve King Ghidorah, Rodan ve Mothra gibi bol bol canavar da görebileceğimiz yeni Godzilla filmi, hikayesinden tam olarak emin olmasak bile görsel olarak sinema severleri oldukça tatmin edecek gibi duruyor diyebiliriz.

Godzilla: King of the Monsters filminin çıkış tarihi ise; 31 Mayıs 2019.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın