Google Now Artık Uygun Uçak Biletinizi Buluyor! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Google Now Artık Uygun Uçak Biletinizi Buluyor!

 Google Now Artık Uygun Uçak Biletinizi Buluyor!
Okunuyor Google Now Artık Uygun Uçak Biletinizi Buluyor!

Google Now hem sesli olarak hem de klavyeden yazılarak kullanılabilen bir platform. Google Flight Search özelliğinin duyurulmasının ardından şimdi de Google Now kullanıcılarına uygun fiyat seçeneğine sahip uçak biletini otomatik olarak arama imkanı sunuyor. Birçok internet kullanıcısı normalde uçak, tren ve otobüs gibi taşıma yolları için Google’ı kullanıyordu. Fakat tek değişiklik internet devi Google firmasının uçak bileti arayan kullanıcılara daha kısa sürede arama yapabilmeleri imkanını sunması oldu.

Google Now

Google Now üzerinden uygun uçak bileti aramak için Google Now çalıştırdığınız cihazda Chrome üzerinden Google hesabınıza giriş yaparak Wallet bilgileriniz ile bilet satın alımı gerçekleştirebileceksiniz. Hizmet oldukça kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışıyor ancak dikkate almanız gereken bir nokta var. Google Now asistanı Türkiye’de resmi olarak çalışmadığı için hizmeti direkt olarak Google Flight üzerinden spesifik arama yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Chrome üzerinden uçak bileti arama gerçekleştirerek en uygun fiyatlı bilet seçeneklerinin sıralandığını görebilirsiniz. Ayrıca fiyatların TL cinsinden değil Dolar cinsinden gösterildiğini de söylememizde fayda var. Kullanıcılarına her geçen gün farklı bir kolaylık ve yenilik sunan Google bu kez de oldukça kaliteli bir yenilikle karşımıza çıkmayı başarıyor. Google Now uçak bileti arama sayesinde uygun fiyata uçak biletinizi kısa sürede bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Sonbahar Ekinoksu Nedir? başlıklı makalemizde google sonbahar ekinoksu, sonbahar ekinoksu ve sonbahar ekinoksu nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın