GT Racing 2 İndirilmeye Sunuldu - Teknofeed.COM

GT Racing 2 İndirilmeye Sunuldu

 GT Racing 2 İndirilmeye Sunuldu
Okunuyor GT Racing 2 İndirilmeye Sunuldu

gameloft-logo

Gameloft firması tarafından geliştirilen ve Eylül ayında duyurusu yapılan GT Racing 2 oyunu bugün yayınlandı. Real Racing 3 benzeri bir oyun olan GT Racing 2, GT Racing: Motor Academy‘in devamı niteliğinde yapılmış. Mercedes – Benz ortaklığıyla gerçekleştirilen bu oyun yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip.

gt-racing-2-ios

Her açıdan güzel bir oyun deneyimi yaşanılan oyunda arabaların grafiklerine hayran kalacaksınız. Gerçek pistlerden esinlenen oyunda 67 farklı araç bulunuyor.

Tek oyuncu modda tüm pistlerin en iyisi olmaya çalıştığımız yapımda çok oyunculu moda da yer veriliyor. Diğer oyunculara meydan okumayabileceğiniz çok oyunculu modda takım oluşturarak ya da takımlara katılarak arkadaşlarınızı başarılarınıza ortak etmek de mümkün.

gt-racing-2-ios_1

 Henüz Android için indirilmeye sunulmasa da iOS kullanıcıları oyun hakkında olumlu görüşler belirtiyor. 1.05 GB‘lık oyunu iOS kullanıcıları aşağıdaki butona basıp indirme linkine ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Windows Phone İçin Vine Uygulaması Yayınlandı başlıklı makalemizde vine, vine uygulaması ve Vine windows phone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın