arama

HTC Telefon Modelleri Tamir Fiyatları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tanıtım Yazısı

HTC telefonunuzun ekranı çatladı, şarj soketi arızalandı veya arka kamerası bozuldu diyelim. Böyle bir durumda sakın paniğe kapılmayın. Artık bozulan akıllı telefonlarınızı hayata döndüren bir servis var. Yeni nesil akıllı telefon tamiri servisi Cepfix ile yerinizden kalkmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde HTC telefonlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

HTC teknik servis hizmeti sunan Cepfix’de HTC One M8, HTC Desire 300, HTC One M7, HTC Desire 500 modellerinin tamiri yapılabiliyor. Sizlere Cepfix’in HTC modellerine yönelik sunduğu tahmini tamir fiyatlarını derledik.  Bakalım hangi sorun ne kadara mal oluyor?

HTC One M8 modelinde oluşabilecek ekran problemleri ve dokunmatik cam kırığının tamiri 361 TL. Pil değişimi için 178 TL, şarj soketi arızası için 106 TL’lik bir fiyat ortaya çıkıyor. Arka kameranın bozuk olması durumunda ödeyeceğiniz ücret ise 106 TL.

Cihazınızın sesinde bir problem varsa 71 TL’ye tamir ettirebilir, 89 TL karşılığında hafıza karı problemini çözebilirsiniz.

HTC Desire 500’ün ekranında oluşan bir hasar için 220 TL’lik bir tamir bedeli bulunuyor. HTC Desire 300 ekran tamirinde de aynı fiyat söz konusu.

HTC Desire 300’ün sesi çıkmaması durumunda Cepfix’den 71 TL’ye tamir hizmeti alabilirsiniz. Hafıza kartı sorununda ise ödeyeceğiniz tahmini rakam 100 TL olacaktır.

HTC One Max modelinin ekran ve dokunmatik cam tamiri 321 TL olarak belirlenmiş. Pil değişimi 131 TL iken, şarj soketi arızasının tamiri 106 TL olarak görülmekte. Ses gelmeme sorunu için ise 71 TL’lik bir tamir bedeli bulunuyor.  Sim kart sorunlarını ise 83 TL’ye tamir ettirebiliyorsunuz. HTC One Max’in arka kamera, titreşim, Touch ID, ses tuşu arızası için tahmini fiyat verilemiyor. Bu konuda teknik servis tespitinden sonra net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

HTC One M7’nın ekranı arızalandığında, Cepfix’de cihazınızın ekranını 296 TL karşılığında tamir ettirebilirsiniz. Arka kasasında oluşabilecek problemler için ise 128 TL’lik bir ücret ödemeniz gerekmekte.

HTC Telefon tamir fiyatları hakkında detaylı bilgiye www.cepfix.com adresinden ulaşabilirsiniz.