Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak - Teknofeed.COM

Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak

 Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak
Okunuyor Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, akıllı saat sektörüne katılıyor. IFA 2015’de tanıtılacak olan akıllı saatlerin resmi duyurusu yapıldı. 350 dolardan fiyatları başlayacak olan akıllı saatler, Apple Watch ve diğer akıllı saatlere oranla daha klasik görünüme sahip.

huawei-akilli-saat-800-dolar

Çizilmeye dayanıklı, safir cam ve paslanmaz çelik gövdeye sahip olan saatler 1.4 inç’lik AMOLED ekrana sahip. iOS 8.2 veya Android 4.3 sonrası cihazlarla uyumlu çalışabilecek saatlerde Android Wear işletim sistemi barınacak. Kalp hızı ölçme ve fitness için adım sayma özelliklerinide içinde barındıracak olan saatlerin içinden en pahalı olan 800 dolarlık altın kaplama saati. 350, 450, 700 ve 800 dolarlık farklı renk ve modellerden oluşmak üzere 4 çeşit saat şuan için Amazon’da ön sipariş verilebilir durumda. 2 Eylül‘de Almanya‘nın Berlin şehrinde gerçekleşecek olan IFA 2015 fuarında katılımcılara ve tüm dünyaya resmi tanıtımı yapılmış olacak.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy O7'nin AnTuTu Testi Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde manşet, samsung ve Samsung Galaxy O7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın