Teknoloji Blogu

IKEA, Sizi İnternet Üzerinden Evlendiriyor

0

İsveç menşei olan dünyanın en büyük mobilya mağazası IKEA, İsviçrede çiftleri internet üzerinden evlendiriyor. Geçtiğimiz haftalarda başlayan hizmet ile İsviçre’de çiftleri internet üzerinden evlendiren IKEA, internet kamerası kullanarak çiftleri sanal bir ortamda buluşturuyor.

İlk önce Facebook hesabınızla kayıt yaptıktan sonra evleneceğiniz mekanı seçiyorsunuz. Size uygun bir mekanı seçtikten sonra ise Facebook’tan arkadaşlarınızıda çağırarak evlenmeye hazırlanıyorsunuz. Sadece eğlence amacıyla da katılabileceğiniz çevrimiçi düğününde resmi nikahta kıyabiliyorsunuz.

IKEA_internet_uzerinden_evlendiriyor

Sadece siz ve katılımcılarla gerçekleşecek düğüne dışarıdan kimse erişemiyor. Yani siz evlenirken troll yapmaya çalışanlar olmayacak. 6 saatlik erişim imkanı sunan IKEA, düğünden sonra parti ortamıda size sunuyor. Bu hizmetin sadece İsviçre’de kullanılabildiğini belirtelim. İleri ki zamanlarda bu hizmeti diğer ülkelerde de görebiliriz. (Gerçi ne gerek var)

Bir önceki yazımız olan Asus'un Yeni Akıllı Saati: VivoWatch başlıklı makalemizde 10 Güne kadar pil ömrü, Asus ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et