arama

İnstagram Storylere Müzik Ekleme Özelliği

Günlük 400 milyon hikaye atılan instagram'a birde müzik ekleme özelliği geldi...
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram‘a her geçen gün yenilikler eklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta itibari ile görüntülü konuşma özelliği entegre edilen Instagram, dün de yeni bir İnstagram Lite adlı uygulama ile daha az internetinizi harcayarak daha fazla vakit geçirmenizi sağlayacak.

Bugün yayınlanan güncelleme de ise artık hikayelerinize müzik ekleyebileceksiniz. Şuan için sadece iOS platformu üzerinde yayınlanan bu güncelleme günlük 400 milyon hikaye eklenen instagram’a yeni bir soluk getirecek.

İnstagram Hikayenize Müzik Ekleyebilirsiniz

Bu yenilik ile çoğu insanın aktif olarak kullanacağı müzik özelliği ilk günlerden oldukça beğeni topladı. Hikayelerinize siz de müzik eklemek isterseniz yapacağınız bir kaç basit işlemle çok daha güzel içerikler ortaya çıkarabilirsiniz. Hikaye eklerken fotoğraf ya da videonuzu seçtikten sonra çıkartmalar bölümünden müzik adlı sekmeye tıklamanız yeterli olacaktır. Müzik sekmesine tıkladıktan sonra yüzlerce müzik karşınıza çıkacak ve dilediğinizi seçip hikayenize ekleyebileceksiniz.

Yukarı da bahsettiğimiz Müzik kısmında sadece lisanslı olan içerikleri instagram müzik kütüphanesi aracılığı ile hikayenize çekebileceksiniz, dilerseniz en çok tercih edilenler listesini de görebilir buradan istediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz. Şarkıları hikayenize eklemeden önce dinleme şansına da sahipsiniz.

İlk güncelleme sadece iOS platformu için şuan yayında bir aksilik olmadığı takdirde kısa zaman içerisinde Android kullanıcılarına da bu yenilikler getirilecektir.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER