Teknoloji Blogu

iOS 8 ile ilgili görüntüler sızdırıldı

0

Apple tarafından resmi bir açıklama gelmemesine rağmen iOS 8 şimdiden kendini göstermeye başladı. Görünüm açısından aynı yapıya sahip iOS 8’de yeni uygulamaların ikonları dikkat çekiyor. Healthbook, Preview ve TextEdit uygulamalarının dikkat çektiği görüntüler de OS X’de yıllardır yer alan Önizleme ve TextEdit uygulamalarının mobil versiyonları da bu ekran görüntüsünde dikkat çekiyor.

iOS8-goruntu-2 iOS8-goruntu-1

Apple’a yakınlığıyla bilinen 9to5Mac’ten de doğrulanan görüntülerde TextEdit ve Preview (Önizleme) ikonları iOS 7 yapısına uygun olmadığını görüyoruz. OS X’den kopyalandığı düşündüğümüz ikonlar şuanlık geçici gibi gözüküyor. iOS 8, yeni bir iPhone’la beraber duyurulacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung'dan DDR3 RAM atağı başlıklı makalemizde manşet, samsung ve Samsung 20 nm RAM hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et