iOS için Google Maps 2 Milyon indirmeyi geçti - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iOS için Google Maps 2 Milyon indirmeyi geçti

 iOS için Google Maps 2 Milyon indirmeyi geçti
Okunuyor iOS için Google Maps 2 Milyon indirmeyi geçti

Dünyaca ünlü şirketlerden Apple, iPhone‘da ki Harita yazılımından çok şikayet almıştı. iOS yazılımlardaki Haritalarda art arda gelen sorunlar üzerinde çaresiz kalan Apple, iOS için dağıtılan Google Maps‘in ardından tam bir hüsrana uğradı.

Google Maps
, Apple App store‘da yayınlandıktan sadece 2 gün sonra 2 Milyon indirmeye ulaşınca iPhone‘nun kendi harita servisinden vazgeçen kullanıcılar karşında sönük kaldı. Gelen harita sorunlarının karşısında fırsat yakalayan Google, Apple cihazlarda yerini sağlamlaştırmış durumda.

Google‘dan Jeff Huber’in Google Plus hesabında yaptığı açıklamada, Google Maps‘in yayınlandığı andan itibaren saniyede 58 kez indirildiğini belirtiyor. Şuanlık için En çok indirilen uygulamalar arasında giren Google Maps ilerki zamanlarda dahada başarılı olucakmı bunu zaman göstericekken Apple‘ın bu durumlar karşısında göstereceği tavır merak konusu.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5'e Çin'de Büyük ilgi ! başlıklı makalemizde 2 milyon satış, apple ve çin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın