Teknoloji Blogu

iPad 5 İle İlgili Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

0

apple-logo

Apple‘ın uzun zamandır iPad konusunda sessizliğini koruduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz sene iPad 4‘ü tanıtan Apple, iPhone 5S ve iPhone 5C‘den sonra şimdide iPad 5 ve iPad Mini 2 Retinayı tanıtabilir. iPhone 5S ve 5C ile ilgili sızıntıların doğru çıkması üzerine iPad 5’inde doğruluğuna inanmamak elde değil. Geçen aylarda ortaya çıkan iPad 5 ile ilgili resimler, iPad 2, 3 ve 4’te alışkın olduğumuz oval hatları biraz daha toparlanmış iPad Mini benzeri bir ürünü yansıtıyorlardı.

Sızıntılar arasında arkadaki Apple logosunun Macbook’larda olduğu gibi ışıklı olacağıda aktarılmıştı. Şimdi ise ortaya çıkan yeni görüntülerde bir YouTube kanalı iPad 5’in kasasını inceliyor ve Smart Cover‘la beraber izleyicilerine tanıtıyor.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5S ve 5C, 3 Günde 9 Milyon Adet Sattı başlıklı makalemizde 9 milyon adet iphone, apple ve iPhone 5C hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et