Teknoloji Blogu

iPhone 5S Çizilme Testi

0

apple-logo

Son zamanlarda Apple‘la ilgili en çok konuşulan konulardan iPhone 5S ve iPhone 5C adı taşıyacağı düşünülen yeni telefonlar ne zaman çıkacak ? Özellikle bu iki isimde durulurken iPhone 5C modeliyle ilgili genellikle plastik kasalı ve ucuz olacağı düşünülen resim ve videolar sızarken son zamanlarda yeni ortaya çıkan iPhone 5S ise şampanya (altın) rengiyle kafaları karıştırmış durumda. Geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız iPhone 5C çizilme testine bir yeniside iPhone 5S modeliyle eklendi.

Şampanya renkli iPhone 5S çizilme testinde iPhone 5C’de gördüğümüz gibi başarılı olamıyor. Bozuk para ve bıçak testlerinden geçen 5S, malesefki başarılı olamıyor. İnce bir ayrıntı ise Apple’ın her cihazında yerleştirdiği sertifika bilgileri iPhone 5S ve iPhone 5C adıyla sızdırılan resimlerde bulunmuyor, bu ayrıntı ile gerçeklik payları azalıyor.

Bir önceki yazımız olan LG'den Yeni Tablet PC: G Pad 8.3 başlıklı makalemizde g pad, g pad 8.3 ve lg hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et