iPhone 5S İle İlgili Dedikodular Devam Ediyor - Teknofeed.COM

iPhone 5S İle İlgili Dedikodular Devam Ediyor

 iPhone 5S İle İlgili Dedikodular Devam Ediyor
Okunuyor iPhone 5S İle İlgili Dedikodular Devam Ediyor

apple-logo

Apple‘ın Eylül ayında lanse etmesi beklenen iPhone 5S ile ilgili sızıntı ve dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Özellikle yeni cihazın ucuz olması açısıyla plastik malzeme kullanılacağı, beyaz  ve siyah renklerin dışında 5 farklı renklerin olacağı en çok konuşulan konular arasında.

apple_iphone_5

Şimdi ise yeni iPhone’nun üretimine bu ay itibariyle başlanacağı konuşuluyor. Yeni iPhone’nun bunun yanında grafiksel açıdan daha da gelişeceği, performansını katlayacağı düşünülüyor. Tasarımsal açıdan iPhone’nun temel görünümünün değişmeyeceği, ancak performans açısından bütün geçmiş iPhone modellerine fark atacağına kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle Tim Cook‘un bu yıl içerisinde yeni cihazlar tanıtabilir lafı sadece iPhone’la sınırla kalmayacağına işaret ediyor. Özellikle iPad Mini‘nin retinalı versiyonu çıkacağı ya da iPad 5‘in duyurulacağı Eylül ya da Ekim aylarında belli olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Galaxy S4 Mini'nin Satışı Türkiye'de Başladı başlıklı makalemizde galaxy s4 mini, galaxy s4 mini fiyatı ve galaxy s4 mini satın al hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın