iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek - Teknofeed.COM

iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek

 iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek
Okunuyor iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek

Apple’ın yeni gözdesi iPhone 6’nın yakında “S” versiyonun geleceğine inanılıyor. 12 Megapiksellik, 4K video çekebileceği düşünülen iPhone 6S’in arka tarafı güçlendirilmiş alüminyumla korunacak. 2 GB’lık RAM, Apple A9 işlemcinin yer alacağı iPhone6S’de, pembe ve gül rengiyle karıştırılmış altın renk bulunacak.

iphone6-s-geliyor

iPhone 6S’in ek olarak tekrardan Plus versiyonununda olacağını düşünen analistler, hızını ikiye katlayan bir iPhone geleceği düşüncesindeler. 300 Mbps indirme hızına kadar imkan sunacağı düşünülen 6S, hızlandırılmış LTE bağlantı seçeneğinin yanında daha büyük bir pil gelmesi bekleniyor.

Konsept olarak internette bulunan farklı renkli iPhone’lar, 6S’ler de farklı bir rengin gelebileceği ihtimalini güçlendiriyor. iPhone 5’den bu yana klasikleşmiş siyah ve beyaz rengin yanında farklı renkleri geride bırakan Apple, altın rengiyle bir çok kullanıcısını şaşırtmıştı.

Bir önceki yazımız olan Android 5.1 Hangi Telefonlara Gelecek? başlıklı makalemizde Andorid 5.1 ve Android 5.1 uyumluluk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın