Teknoloji Blogu

İşte 24 Saatte Windows 10 İndirenlerin Sayısı

0

29 Temmuzda aylardır beklediğimiz sistem geldi ve gördük şuanda kullandığımız sistem ile eski sistem arasında dağlar gibi fark olduğu aşikar. Aynı anda PC ve tabletlerde ücretsiz güncellemeye gidildiğinden 24 saat içerisinde toplam 14 Milyon kullanıcı Windows 10’u aldı. Ve bu 14 milyon insan bir rekoru egale etti. Microsoft’un demecine göre; “Açıkçası bu kadar indirme sayısı biz de beklemiyorduk, bizim içinde sürpriz oldu.”

start-menu-windows-10-100564653-gallery

Bizim asıl merak ettiğimiz konu ise Windows 10′ da problemler çıkacak mı ? Şuana kadar kimseden bir mesaj veya sorun bildiren bir ileti almamakla birlikte bizimde bir sorunla karşılaştığımız olmadı. Umarız bir sorun yaşamayız bildiğiniz üzere Windows 8.1 ‘de bir çok sorun algılanmıştı ve çözümü yoktu. Uyumluluk sorunları bizim için daha zorlayacı sorunlar olduğundan işletim sistemini de olumsuz etkilemekte.

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Wi-Fi Sorunu ( Sınırlı) Windows 10 ile Ortadan Nasıl Kalkar ? başlıklı makalemizde manşet, Windows 10 ile çözüm ve Windows 8.1 sınırlı bağlantısı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et