Jet Hızıyla Unfollow Etmek Artık Çok Kolay ve Hızlı - Teknofeed.COM

Jet Hızıyla Unfollow Etmek Artık Çok Kolay ve Hızlı

 Jet Hızıyla Unfollow Etmek Artık Çok Kolay ve Hızlı
Okunuyor Jet Hızıyla Unfollow Etmek Artık Çok Kolay ve Hızlı

Sosyal medya yaşadığımız bu günlerde en büyük iletişim kaynağıdır , bir haber olduğunda artık televizyonlardan önce sosyal medyadan öğrenebiliyoruz. Anlık haberler fotoğraflar, günümüzde herkesi muhabir, sosyal medyayı da Haber programı haline getirdi. Twitter aklımıza gelen ilk uygulama olabilir. Kuşkusuz günümüzde binlerce hesap var ve bir de fenomenlerimiz var. Fenomenlerin bile program kullandığını biliyormuydunuz ? 10 binlerce hesabı unfollow etmek veya benzeri işlemleri tek programda tek tıkla yapabilmek istemezmiydiniz ?

Sizi geri takip etmeyenlerden takibi geri çekmek artık çok kolay durumda: Unfollow Jet ile

Programı detaylı olarak inceleyelim, öncelikle uygulamanın şimdiliksadece Google Play Store’da olduğunu hatırlamak isterim. Şimdiden indirilen sayısı oldukça fazla ve reklamsız ücretsiztek uyulama diyebilirim. Peki uygulama nasıl kullanılıyor ?

  1. İlk olarak linkten ulaşarak uygulamayı indiriyoruz.Google Play Store- UnfollowJet İndirme Linki
  2. Uygulamayı indirdikten sonra ilk olarak karşımıza Giriş yap ekranı çıkmakta, hesabınız ile kolayca giriş yapıyorsunuz.
  3. Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra size kolayca bir pin veriliyor güvenlikten dolayı, bu pini girdiğiniz takdirde uygulamayı kolayca ve rahatlıkla devam edebiliyorsunuz çünkü kolaylık olacak diye güvenliği elden bırakmamak gerekir.

Uygulama geliştikçe bir çok sürpriz bizi bekliyor. Bir sonraki güncelleme ile sizin belirlediğiniz zamanda otomatik mesaj gönderme ve tweet gönderme bu şaşırtıcı özellikler arasında , ek olarak ise ilerleyen zamanlar otomatik takip edip otomatik unfollow edecek. Uygulama ücretli hale geçmeden bir an önce faydalanabilirsiniz.

 

Yardımcı olabileceğimiz bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Bir önceki yazımız olan 16 GB Hafızası olan iPhone için 8 Çözüm ve Tavsiye başlıklı makalemizde 16 GB iphone yeterli mi, hafıza sorunu yaşayanlar ve iphone hafıza alanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın