Teknoloji Blogu

Jet Hızıyla Unfollow Etmek Artık Çok Kolay ve Hızlı

Sosyal medya yaşadığımız bu günlerde en büyük iletişim kaynağıdır , bir haber olduğunda artık televizyonlardan önce sosyal medyadan öğrenebiliyoruz. Anlık haberler fotoğraflar, günümüzde herkesi muhabir, sosyal medyayı da Haber programı haline getirdi. Twitter aklımıza gelen ilk uygulama olabilir. Kuşkusuz günümüzde binlerce hesap var ve bir de fenomenlerimiz var. Fenomenlerin bile program kullandığını biliyormuydunuz ? 10 binlerce hesabı unfollow etmek veya benzeri işlemleri tek programda tek tıkla yapabilmek istemezmiydiniz ?

Sizi geri takip etmeyenlerden takibi geri çekmek artık çok kolay durumda: Unfollow Jet ile

Programı detaylı olarak inceleyelim, öncelikle uygulamanın şimdilik sadece Google Play Store’da olduğunu hatırlamak isterim. Şimdiden indirilen sayısı oldukça fazla ve reklamsız ücretsiz tek uyulama diyebilirim. Peki uygulama nasıl kullanılıyor ?

 1. İlk olarak linkten ulaşarak uygulamayı indiriyoruz. Google Play Store- UnfollowJet İndirme Linki
 2. Uygulamayı indirdikten sonra ilk olarak karşımıza Giriş yap ekranı çıkmakta, hesabınız ile kolayca giriş yapıyorsunuz.
 3. Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra size kolayca bir pin veriliyor güvenlikten dolayı, bu pini girdiğiniz takdirde uygulamayı kolayca ve rahatlıkla devam edebiliyorsunuz çünkü kolaylık olacak diye güvenliği elden bırakmamak gerekir.

Uygulama geliştikçe bir çok sürpriz bizi bekliyor. Bir sonraki güncelleme ile sizin belirlediğiniz zamanda otomatik mesaj gönderme ve tweet gönderme bu şaşırtıcı özellikler arasında , ek olarak ise ilerleyen zamanlar otomatik takip edip otomatik unfollow edecek. Uygulama ücretli hale geçmeden bir an önce faydalanabilirsiniz.

 

Yardımcı olabileceğimiz bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
 1. Asiye diyor

  Ben uygulamayı indirdim ama kullanıcı adımı şifremi doğru girdiğim halde hata veriyor şifre veya kullanıcı adı yanlış diyor play storden maili görüp mailde attım ama dönüş henüz olmadı yardımcı olun lütfen

  1. Aybüke diyor

   Ayarlar dan uygulamalar dan uygulamayı bulun, daha sonra tüm verileri sil diyin ve tekrar deneyin düzelecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku