Teknoloji Blogu

Kia K900 Araba İncelemesi, Tüm Özellikleri, Yakıt Tüketimi

0

Mercedes Benz Tasarımlı Kia

Kia K900 Araba modeli lüks araba statüsündeki modellerden biri olarak görünüyor. Mercedes-Benz S-Serisi’nden birkaç ipucu alarak bile modern bir dış ve iç mekanı oluşturulan Kia K900 aracı gerçekten alıcılarını büyülüyor.  Kia K900 modelinin ön yüzü eski modelden daha güzel görünüyor. Yeni ızgara, eskisine benzer bir şekilde dizayn edildi, ancak içinde harekete işaret eden yeni bir sistem var ve ızgara içindeki tek tek hücreler merkezde yoğunlaşıyor. Sistemin tasarım amacı dalgalanmaları çarpma merkezinden uzaklaştırmak. K900 ayrıca S-Serisi farlardaki çok katmanlı aydınlatma elemanlarını anımsatan yeni bir dubleks far tasarımı ile geliyor. Kaput üzerinde daha akıcı bir görünüm sunan yeni kesim çizgilere sahip.

[ilgiliicerik icerik_id=”14795″]

2019 Kia K900  önceki modelden biraz daha uzun ve geniş olarak tasarlandı. Yeni bir kalın krom hattı, aracın yanlarından kapıların alt kısımlarına doğru uzanıyor.  Yan profilden K900’ün ön kapı ve başlık arasında daha önce konumlandırılan dekoratif havalandırma alanını da kaybettiğini görebilirsiniz. Eski modelde tutulan K900, hala göz kamaştırıcı tekerleklere ve pencerelerin etrafında parlak işlere sahiptir. Arkadan, K900’ün S-Sınıfını kanalize ettiğini gerçekten söyleyebiliriz. Arka lambalar S-Serisi ile benzer şekilde şekillendirilmiştir ve K900’ün farlarında olduğu gibi aynı çift ışık elemanlarına sahiptirler. Egzoz alanının hemen üzerinde daha fazla krom eklendiğini görüyoruz.

blank

Türkiye’de Neden Yok ? İşte Yakıt Tüketimi

Eski K900, arkadan gelen normal bir araba gibi görünüyordu, ancak bu yeni model, arkaya çok daha lüks bir hava katıyor. Şimdi iç mekana bakalım. Bu alanda K900‘ün iyileşme gösterdiği söylenebilir. K900, yan kapılardaki kaplamanın ön paneldeki trimin içine karıştığı yeni bir kabin tasarımına kavuşuyor. Ancak bu güzel otomobil henüz Türkiye’de yok. İleri ki zamanlarda umarız ki yollarımızda bu aracı görebiliriz. Aslında Türkiye’de olmamasının nedenlerinden biri yakıt tüketimi olabilir. Çünkü 100 km yol gittiğiniz de ortalama olarak 23 Litre benzin tüketmekte. Bu tüketim ülkemiz için ocak söndüren cinsten olabilir. Sehiriçi kullanımda 23 litre gibi yakıtı içen bu otomobil uzun kullanım şehir dışında ise 14-15 litre gibi rakamlarda gezmekte.

blank

Orta yığına yeni bir 12,3 inç dokunmatik ekran yerleştirildi ve vites değiştirici artık daha küçük. Ceviz, Bej Zeytin Külü, Kahverengi Zeytin Külü ve İşlenmiş Ahşap dahil olmak üzere bir dizi açık gözenekli ahşap seçenekleri mevcuttur. Yeni model yılı için, Kia, arka koltuk konforunu, yükseklik ayarlı koltuk başlıkları ve sürücü tarafı arka koltuk ve yolcu tarafı arka koltukları için sırasıyla 12 ve 14 yollu ayarlayıcılar ile geliştirdi. 12.3 inçlik dijital gösterge paneli mevcuttur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et