Teknoloji Blogu

Kişiye Özel Plaka Tasarımlarında APP Plaka Kalitesi

Bildiğiniz gibi her araç, sahibi için özeldir. Ancak bazı araç sahipleri için modifiye ve iç-dış tasarımlar adeta bir tutku halini almaktadır. Çoğu zaman aracın dış tasarımları ile ilgili olan bu modifiye işlemlerine son yıllarda plaka tasarımları da eklenmiş durumda. Standart plakalardan farklı bir görünüme sahip bu plakaları APP plaka olarak tanımlayabiliriz. Amerikan Press Plaka kelimelerinin baş harflerinden oluşan APP plaka; farklı renk, boyut, harf ve rakam fontlarından oluşabilmektedir. Aracınızı kişiselleştirebilmenizi sağlayacak bu plaka tasarımları, şimdi App Plaka kalitesi ile sizler için hazırlanıyor.

Standart baskı modellerinde üretilen bu tasarımlar, İstanbul baskı olarak da bilinmekte olup tercihe göre beyaz çerçeve ya da siyah çerçeve olarak da üretilebilmektedir. Aracın ön ve arka plakalıklarına takılan bu ürünleri dilerseniz tek, dilerseniz çift plaka olarak sipariş verebilirsiniz.

Pleksi Plakalık Tasarımları

Plakalıklar, aracın ön ve arkasında yer almakta olup plakanın yerleştirilmesini sağlayan aparatlardır. İşlevselliğinin dışında plakalık tasarımını da değiştirmeyi tercih eden eden sürücüler için APP Plaka firması, temelde beyaz ve siyah olmak üzere farklı renklerde plakalık tasarımı hazırlamaktadır. Pleksi malzemeden üretilen bu plakalıklar, dayanıklılığının yanı sıra kolay kurulum ile dakikalar içerisinde monte edilebilir. 

Standart koşulların sağlandığı takdirde herhangi bir sorun oluşturmayan bu ürünler, çeşitli tasarımlara sahip olabiliyor. Pleksi plakalık tasarımları ve modellerini detaylı şekilde incelemek gerekirse aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür;

  • Kare pleksi plakalık
  • Firmalara özel pleksi plakalık
  • Araç logolu pleksi plakalık
  • İsimli pleksi plakalık 
  • Motosiklet pleksi plakalık

APP Plaka Sipariş Süreci

Araç plakasını vurgulamak ve aracını kişiselleştirmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği app plaka modelleri, aynı zamanda motosikletler için de tercih edilebiliyor. Motosiklet app plaka ve standart araç plaka modelleri için App Plaka web adresinde bulunan ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Size hitap eden plaka modeli sonrasında sipariş oluşturarak talep ettiğiniz ürünü birkaç iş günü içerisinde temin edebilmeniz mümkün. 

Sipariş sürecinde sizden istenen bilgileri ve belgeleri doğru ve eksiksiz olarak APP Plaka firmasına iletmeniz önemlidir. Sürecin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi adına araca ait sipariş ruhsat fotoğrafı mutlaka bulundurulmalıdır. Ayrıca siparişlerde kapıda ödeme seçeneğinin olmadığını unutmamalısınız. Ödemenizi tamamlayarak saat 15.00’a kadar verdiğiniz siparişlerde aynı gün kargoya teslim imkanı bulunmaktadır.

APP Plaka ile Bütçenize Uygun Fiyat Aralıkları

Araç modifiyeleri ve dış tasarımlar her ne kadar sürücülerin ilgisini çeken bir konu olsa da araç sürücüleri için dikkat edilen bir diğer konu fiyatlar olmaktadır. Bu kapsamda app plaka ve pleksi plakalık siparişlerinde en sık merak edilen ve araştırılan nokta app plakalık fiyatları oluyor. Öncelikle fiyatların ürüne ve modele göre çeşitlendiğini belirtmeliyiz. Standartlara uyumlu mühürlü app plaka siparişlerinizde fiyat hakkında detaylı bilgi için APP Plaka firması ile iletişime geçebilir, bütçenize uygun kampanyalar ve indirimlerden yararlanarak tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz. 

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku