Lenovo'dan İki Yeni Chromebook - Teknofeed.COM

Lenovo’dan İki Yeni Chromebook

 Lenovo’dan İki Yeni Chromebook
Okunuyor Lenovo’dan İki Yeni Chromebook

Google’ın kendi bünyesinde geliştirmekte olduğu Chrome OS işletim sistemi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Google’ın geliştirdiği bir çok uygulamayı daha kolay erişebilmeyi sağlayan Chrome OS’a iki yeni model daha eklenecek. Chromebook adında ki Chrome OS cihazlarına, Lenovo’da ekleniyor. Çin merkezli teknoloji devi Lenovo, N20 ve N20P adlarında ki iki yeni Chromebook modelini bugün duyurdu.

lenovo-chromebook-2

Her iki modelin ortak özelliklerine değinecek olursak 11.6 inç büyüklüğünde 1366×768 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Intel’in Celeron işlemcisinden güç alan bilgisayarlarda 4 GB RAM bulunuyor. USB, HDMI ve SD Kart girişi gibi standart girişlerde bulunuyor. Daha farklı bir görünüme sahip modellerde Lenovo N20P modelinde sadece çoklu dokunmatik desteğe sahip.

lenovo-chromebook-3
Çevrilebilen ekran ve daha geniş bilek desteği sunan bilgisayarlar, Ağustos ayında satışa çıkacak. N20 modeli 279 dolardan ve N20P ise 329 dolardan kullanıcılarıyla buluşacak.

Bir önceki yazımız olan LG G3, 28 Mayıs'ta İstanbul'da Tanıtılacak başlıklı makalemizde lg, LG G3 ve LG G3 28 Mayıs hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın