LG Müzik Uygulaması Hi-Fi ! - Teknofeed.COM

LG Müzik Uygulaması Hi-Fi !

 LG Müzik Uygulaması Hi-Fi !
Okunuyor LG Müzik Uygulaması Hi-Fi !

Bildiğimiz üzere LG‘nin yeni gözbebeği G4 yeni çıktı diyebiliriz. Geçen bu zaman içerisinde çok beğeni almış olmasına rağmen satış sayısında tabiki de bir Apple kadar edemedi. Ancak bir çok kişiye “Samsung’ta ne imiş ?” dedirtti. Gelen yorumlar çok güzel olmakla birlikte hala bir akıllı telefon kararsızlığı yaşıyorsanız. Buyurun beraber bir kez daha bakalım. LG G4 İncelemesi için…

Şimdi de bir haber duyduk ki LG müzik sistemi ile alakalı, biliyorsunuz Hi-Fi LG’nin gururu diyebiliriz.Şimdi Hi-Fi uygulaması LG G2, G3, G4 de bulunacak. Peki nasıl olacak ? Bu uygulama ne işe yarayacak ?

Hi-Fi-Music-Service-on-LG-SmartWorld-273x480

Bir nevi MP3 çalarınız ama akıllı versiyonu, şöyle ki Mp3 indirilebiliyor, kesip kırpa biliyorsunuz. Ve en güzeli ise her ay 2 şarkınız ücretsiz, a evet uygulamanın ücretli olduğunu unuttum malesef. Şuan için 7 ülke de geçerli olan bu uygulama Türkiye’de henüz bulunmamaktadır. İşte Hi-Fi sahip ülkeler; Amerika, Avustralya, Brazilya, Çin, Fransa, Italya, Rusya ve İngiltere.

Bir önceki yazımız olan Samsung Unpacked Etkinliği Yarın! başlıklı makalemizde Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Tab S2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın