LG'nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014'de Tanıtılacak - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak

 LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak
Okunuyor LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak

LG’nin yeni akıllı saati ile ilgili teaser yayınlandı. LG G Watch’dan sonra ki ikinci akıllı saati olacak cihaz, Moto 360’ı andırıyor. İlk akıllı saatinde ki kare ekranını, yuvarlak ekran alırken tasarım konusunda fazla bir adım atılmamış.

Teaser’dan anlaşılana göre Casio’nun saatlerini andıran akıllı saat, aynı zamanda IFA 2014 fuarından itibaren satışına başlanacak Moto 360’a çok benzeyecek. Sony, Samsung ve LG’nin ilk akıllı saatleri kare bir tasarıma sahip iken Moto 360 sade ve yuvarlak tasarıma sahipti. 2. akıllı saatinde tasarım değişikliğine giden LG’de, IFA fuarından sonra patent sorunları yaşanabileceği düşünülüyor. Yeni akıllı saatin teknik detayları henüz belli olmamasına rağmen, bir çok kullanıcı tasarımın yetersiz olduğunu ve Moto 360’a çok benzediği görüşünde.

Bir önceki yazımız olan Apple'dan iPhone 5'in Pilini Değiştirme Programı başlıklı makalemizde apple, iPhone 5 ve iPhone 5 Pil Değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın