Teknoloji Blogu

LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak

0

LG’nin yeni akıllı saati ile ilgili teaser yayınlandı. LG G Watch’dan sonra ki ikinci akıllı saati olacak cihaz, Moto 360’ı andırıyor. İlk akıllı saatinde ki kare ekranını, yuvarlak ekran alırken tasarım konusunda fazla bir adım atılmamış.

Teaser’dan anlaşılana göre Casio’nun saatlerini andıran akıllı saat, aynı zamanda IFA 2014 fuarından itibaren satışına başlanacak Moto 360’a çok benzeyecek. Sony, Samsung ve LG’nin ilk akıllı saatleri kare bir tasarıma sahip iken Moto 360 sade ve yuvarlak tasarıma sahipti. 2. akıllı saatinde tasarım değişikliğine giden LG’de, IFA fuarından sonra patent sorunları yaşanabileceği düşünülüyor. Yeni akıllı saatin teknik detayları henüz belli olmamasına rağmen, bir çok kullanıcı tasarımın yetersiz olduğunu ve Moto 360’a çok benzediği görüşünde.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL