Teknoloji Blogu

Mac, 30 Yaşına Girdi!

0

Steve Jobs ve Steve Wozniak’ın önderliğinde ki takımla ortaklaşa yürüttükleri Macintosh projesi bugün 30. yaşını kutluyor. 24 Ocak 1984 tarihinde büyük bir gösterimle tanıttıkları Mactintosh’lar bugün iMac ve MacPro’ya dönüşse de bu zamana gelene kadar Mac ailesi bir çok farklı model yarattı.

IBM’e karşı olan rekabetlerini ve ilk kişisel bilgisayar olarak heyecanlarını yansıttıları reklam özellikle Apple severlerin o zaman çok ilgisini çekmişti. Efsane bilgisayarların şimdi dair kullanılması ve herhangi bir sorun olduğunda Apple Store’a götürüp yardım alınması firmanın kalitesini burda da gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonunda taksitlerin kalkmasına az kaldı başlıklı makalemizde akıllı telefon, bddk ve cep telefonu satışı taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et