Teknoloji Blogu

Marvel Karakteri Daredevil Dizisi 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

İlk sezonuyla büyük toplama yapıp, oldukça fazla beğeni toplayan fakat ikinci sezonu ile ortalama bir dönem geçiren Marvel karakteri Daredevil için, üçüncü sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

Lost’un yapımcılarından Drew Goddard’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Daredevil’dan yayınlanan ilk fragman, sabahları avukat akşamları kahraman olan Matt Murdock’ın en karanlık tarafıyla geri döneceğinin sinyallerini veriyor. Netflix’in Luke Cage, Iron Fist, Jessica Jones ve Daredevil’dan oluşan dizisi The Defenders’ta ölümle burun buruna gelen kahramanımız, hala The Defenders’ta yaşadıklarının etkisinde gözüküyor diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15439″]

Fragmanda bir günah çıkarma seansı sırasında karşımıza çıkan Daredevil, “Matt Murdock olarak yaşayacağıma Daredevil olarak ölmeyi tercih ederim.” diyor. Bu büyük cümle, yeni sezonda işlerin çok daha aksiyonlu ve yüksek tempolu geçeceğinin habercisi gibi.

Yeni 3. sezon için çıkış tarihi henüz paylaşılmadı fakat 2018 yılı içerisinde izleyiciler ile buluşmayı planlıyor gibi. İşte merakla beklenen Daredevil 3. sezon fragmanına hemen alt kısımdan göz atabilirisiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku