arama

Marvel’s Iron Fist 2. Sezon 7 Eylül’de Netflix’te Yayında

Netflix platformunun sevilen dizisi Iron Fist, 2. Sezonu ile 7 eylülde yayında olacak. Iron Fist sevenlerin merakla beklediği 2. sezondan yeni bir fragmanda yayında!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Marvel karakterleri denildiğinde ilk akla gelecek olan kahraman Iron Fist, sevilen dizisinin devam serisi olan 2. sezonunun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Hem çıkış tarihini hem de güzel bir tanıtım filmi yayınlayan Netflix, İron Fist 2. sezonunu 7 Eylül tarihinde de kendi platformu üzerinden yayına alacak.

Marvel’s Iron Fist’in 2. sezonunda neler göreceğiz nasıl aksiyonlar olacak, merakla bekliyoruz. Danny Rand ve Colleen Wing, Chinatown şehrinin muhafızları olarak, şehrin etrafını sarmakta olan tehlikeleri birer birer yok etmek için ellerinden gelenin fazlasını yapmak zorunda olacaklar.

Iron Fist 2. Sezon Oyuncuları

Marvel’s Iron Fist 2. sezonunda Finn Jones, Jessica Henwick, Simone Missick, Tom Pelphrey, Jessica Stroup ve Sacha Dhawan isimleri ilk sezondan sonra kadrodaki yerlerini hala sürdürecek olan karakterler. Alice Eve ismi ise dizinin baş kötü karakteri olarak Typhoid Mary rolünde kadroya eklenmiş durumda diyebiliriz. Ayrıca Iron Fist 2. sezonun Showrunner koltuğunda bir değişiklik söz konusu ve Scott Buck isminin yerine Raven Metzner yer alacak.

Marvel’ın sevilen kahramanı Iron Fist dizisinin 2. sezonu bir aksilik olmaması halinde 7 Eylül 2018 tarihinde Netflix üzerinden izleyicileri ile buluşacak.

İron Fist 2. Sezon Fragmanı ve Çıkış Tarihi

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER