NBA 2K14'ün Resmi TV Reklamı Yayınlandı - Teknofeed.COM

NBA 2K14’ün Resmi TV Reklamı Yayınlandı

 NBA 2K14’ün Resmi TV Reklamı Yayınlandı
Okunuyor NBA 2K14’ün Resmi TV Reklamı Yayınlandı

NBA2K14-logo

Bildiğiniz üzere dün, yani 1 Ekim’de NBA 2K14 PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkışını gerçekleştirdi. Aynı zamanda 2K Games, diğer yapımlarından da görmeye alıştığımız reklam filmlerine bir yenisini daha ekledi.

NBA-2K14_1

Yapımcı firma 2K Games, son eseri olan NBA 2K14‘ü dün bu nesil oyun konsolları için piyasaya sürdü. Kasım ayı içerisinde yeni nesil konsollar (PS4, Xbox One) için piyasaya sürülmesi beklenen “yeni nesil NBA 2K14” için bir TV reklamı yayınladı. Reklamda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, tamamen oyun görüntülerinden oluşuyor olması. PS4 oyun konsolu üzerinden çekimi yapılan bu reklam filmi, izleyenleri haddinden fazla etkilemiş durumda. Farklı kamera açıları kullanılarak 360 derece şeklinde oyunun grafik motorunu inceleme şansını bulabileceğimiz bu reklam, önceki NBA 2K oyunlarından bu güne tüm grafiksel yenilikleri farkına varmamız için harika bir fikir olmuşa benziyor.
Lafı daha fazla uzatmadan sizi 2K Sports’un NBA 2K14 için gösterime sunduğu fazlasıyla estetik reklam filmi ile baş başa bırakayım:

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın