Teknoloji Blogu

Neden E-ticaret Danışmanlığı Almalısınız?

pazaryerleri tr
0

İnternetten hiç anlamıyorsanız ve geleneksel yöntemler satış yaptıysanız ve artık ve artık E-ticaret’e girme planlarınız varsa mutlaka bu işi bilen yerlerden danışmanlık almalısınız…Çünkü bir çok kendini bilmez şirket size satışlarınız artacak ve Google’da ilk sırada olacaksınız lafları ile cebinizdeki paranıza göz dikmektedirler…

E-ticaret işinde bir çok yapılacak ve iş var bunlardan kısaca bilgi vermek istiyorum…

Adwords Reklamları : Google’da ürünleriniz ilk sırada yer almasını sağlayan Google Ads ne kadar ödeme yaparsanız o  kadar tıklama verir size. Yani 1000  tl ödeme  yaptınız bu parayı bir günde bile bitebilir veya 1 ay’a yayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO : Google’un verdiği kurallar ve yönlendirmeler  ile sitenizi doğal yollardan ilk sıraya çıkartma işlemleri ama bu kurallar her zaman değişiyor ve çok fazla algoritma güncellemesi var. SEO’yu bilen ve referansları olan bir ajans ile çalışmak her zaman daha verimlidir.

Sosyal Medya Yönetimi : Sosyal medya yönetimi kolay bir iş gibi gözükür ama inanın öyle değildir. Sosyal medya’da yapacağınız bir hata sizin diğer platformlarda olumsuz mesajlar ve mailler almanıza neden olur bu nedenle Türkçesi ve ingilizcesi iyi E-ticareti bilen bir ajans ile anlaşma yapmanız her zaman daha makul olacaktır.

Ürün Takibi ve Pazar yerleri : Pazar yerleri şuan popüler oldu , ve satışların çoğu artık buralardan gelmektedir bu nedenle mutlaka sizinde buralardan hesap açmanız lazım..Ama pazar yerlerinde savaş var…Her koydunuz ürün satmayacaktır bu nedenle her zaman işi bilen be tecrübesi olan bir e-ticaret danışmanı ile çalışmalısınız…

Yukarıdaki tüm işlemler E-ticaret danışmanlığının içerisinde yer alıyor…Eğer siz yukarıdaki işlemlerin bir tanesini bile yapmazsanız günlük sipariş adetiniz mutlaka düşecektir. Eğer tüm işlemleri farklı farklı yerlere verirseniz düşen siparişlerden herkes diğerini suçlayacaktır bunun önüne geçmek için mutlaka tüm işleri bir ajansa devir edip haftalık veya aylık rapor almalısınız bu şekilde nerede hata olduğunuzu görebilirsiniz.

Bu nedenle işi bilen ve kendileri de aktif olarak e-ticaret yapan bir e-ticaret danışmanlığı ajansı ile mutlaka çalışmalısınız.

Bu konuda bizim çalıştığımız SEO Turuncu E-ticaret Ajansını sizlere öneririm…

Sponsorlu İçeriktir.

 

Bir önceki yazımız olan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde Androidde Silinen Fotoğrafları Geri Getirme, İphone de Silinen Fotoğrafları Geri Getirme ve Mac de Silinen Fotoğrafları Geri Getirme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et