Oppo N3 Görselleri Sızdırıldı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Oppo N3 Görselleri Sızdırıldı

 Oppo N3 Görselleri Sızdırıldı
Okunuyor Oppo N3 Görselleri Sızdırıldı

Oldukça garip bir tasarıma sahip Oppo N3 ile ilgili görseller sızdırıldı. Çinli akıllı telefon firması Oppo tarafından önümüzdeki ay tanıtılması beklenen yeni ürünün görüntüleri basına sızdı. Şirketin N3 isimli amiral gemisi bu zamana kadar tasarladığı en farklı model olacağa benziyor. N3 şirket tarafından geçtiğimiz yıl satışa sunulan N1 modelinde yer alan arkaya dönen kamera özelliğini içeriyor. Aynı zamanda yeni üründe çift flaş özelliği ve dönen kameranın bulunduğu bölümde hoparlörler de yer alıyor.

oppo n3

Oppo N3 bizim ülkemizde satışa sunulmuyor fakat tasarımını beğenip yurt dışından getirmek isteyenler için şunu söyleyebiliriz ki henüz ürüne dair hiçbir teknik özellik bilinmiyor. Tek bilinen cihazın GSM Arena’nın güvenilir bir kaynaktan almış olduğu fotoğrafları. Oppo göndermiş olduğu davetiyelerle cihazın ismini kesinleştirmiş oldu. Ayrıca yeni amiral gemisi önümüzdeki ay Singapur’da düzenlenecek bir toplantı ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Oppo N3 yeni amiral gemisinin farklı tasarımı hayli ilgi çekecek gibi görünüyor. Şimdiden yeni ürünün meraklıları fotoğraflarla heyecanlandı. Oppo’nun yeni ürünü Türkiye’de satışa sunulmasa da birçok Türk teknoloji tutkununun da ürünü yurt dışından getirteceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni İnternet Yasasına Dikkat! başlıklı makalemizde torba yasa, yeni internet yasası ve yeni internet yasası onaylandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın