Oyungezer'in Tasarımı Yenileniyor - Teknofeed.COM

Oyungezer’in Tasarımı Yenileniyor

 Oyungezer’in Tasarımı Yenileniyor
Okunuyor Oyungezer’in Tasarımı Yenileniyor

oyungezer-logo

İlk sayısı 2007 Kasım ayında çıkmış olan köklü oyun dergisi Oyungezer, bildiğiniz gibi 7. senesini yaşıyor. Son dönemde ise gündemde olan konu, dergi ve web sitesinin yeniden tasarlanacak olması.

oyungezer-resim

Oyungezer’in gideceği yenilik, yalnızca birkaç kategori ekleme gibi ufak çaplı değişimler değil tabii ki. Yapımcılar derginin ve web sitesinin her noktasında yapılabilecek doğru ve efektif yenilikleri gerçekleştirmek istiyorlar ve haliyle bu yeniliğin kısa bir sürede olmasını beklemek doğru olmaz. Tahminen 3 aya yayılması beklenen bu yenilenme, 74. sayıda en taze haliyle bizlerle buluşacak.

Bu yenilenmenin getireceği en önemli özellik, Oyungezer’e oyuncular tarafından yollanan mail ve geri bildirimlerin hem web site, hem de dergi içerisinde toplanacak olması. Bu sayede Oyungezer’e yolladığımız herhangi bir mail ve öneri cevapsız kalmayacak ve yakın zamanda bir geri bildirim alacağız. Ben de kendi adıma bu yeniliği fazlasıyla yerinde buluyor ve destekliyorum. Tüm Oyungezer oyuncuları bu yenilik için sabırlı olmalı ve takipte kalmalılar…

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
  • Web sitelerinin belirli aralıklarla yenilenmesi ziyaretçilerine yaşatacakları deneyimi iyileştirmeleri ve efektivitesi bakımından oldukça önemli..Bi dünya para vererek tema yaptırmıştım zamanında..Sonra tasarımı çok hoşuma giden ücretsiz bir temayı kurdum..Şimdi eskisi kadar ziyaret almasamda en azından beyin bakımından tatminim 🙂 ..Oyungezer’e de başarılar..

Bir Yorum Yapın