PES 2019 İçin İlk Oynanış Videosu Yayınladı, Fifa 19'dan İyi mi ? - Teknofeed.COM

PES 2019 İçin İlk Oynanış Videosu Yayınladı, Fifa 19’dan İyi mi ?

 PES 2019 İçin İlk Oynanış Videosu Yayınladı, Fifa 19’dan İyi mi ?
Okunuyor PES 2019 İçin İlk Oynanış Videosu Yayınladı, Fifa 19’dan İyi mi ?

Futbol oyunu denildiğinde ilk akla gelen serilerden biri olan PES, serisinin 2019 modelini piyasaya çıkarmadan önce güzel bir oynanış videosu yayınladı. Oyunun çıkış tarihine az bir süre kala yayınlanan bu maç videosu da detaylar ve oynanış hakkında bir çok bilgiye sahip olabileceksiniz.

Konaminin bildiğiniz gibi PES serisi pazarlarken her zaman Şampiyonlar Liginin gücünü kullanırdı, ancak bu sene oyunu tanıtırken maalesef bu gücü kaybettiklerini de öğrenmiş olduk ve ezeli rakibi olan FİFA’ya şampiyonlar ligi lisansını kaptırdıkları açıklanmıştı. Bu sayede çoğu oyuncunun FİFA serisine kayacağından korkan Konami daha iyi grafik mekaniklerle oyunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

90 dakikalık maçın tamamı Youtube üzerinden yayınlanmış ve toplam 11 dakika sürmekte. Arjantin ve Fransa arasında ki maçın görüntülerini kaydeden Konami toplam 2 gol atabiliyor. 11 dakikalık bu videodan oyun üzerine tamamen yorum yapabilmek güç ancak grafikleri ve mekanik olarak gerçekten güzel detaylara sahip diyebiliriz. Sizin bu konuda fikirleriniz nedir Pes serisi Fifa ile rekabet edebilecek durumda mı dersiniz ?

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın