Teknoloji Blogu

Philips A1-PRO Satışa Sunuldu

0

Philips yeni ürünü A1-PRO Dj Armin van Buuren ile birleştirilerek satışa sunuldu. Ürünün özellikleri oldukça gelişmiş ve konforlu kullanıma sahip olması nedeniyle dikkat çekiyor. Ses yalıtımı özelliği ve ses kalitesi amacıyla geliştirilmiş kolayca değiştirilebilen kulak yastıkları ürünün kalitesini gözler önüne seriyor.

phisilps a11-pro

Philips A1-PRO hem tasarım olarak hem de ses kalitesi olarak Armin’in 20 yıla dayanan DJ tecrübelerinden yararlanıyor. Yeni ürün güçlü kulaklıklar için kullanılan 40mm çapında neodimyum sürücülere sahip. Ürün Dj’lere canlı mix ve üretim için gerek duyulan tüm özellikleri sunuyor. Ürünün özellikleri bununla da sınırlı değil;

  • Uzun süre kullanımda rahatlık ve konfor için sağladığı TR90 naylon baş bandı
  • Kulağa tam oturma özelliğine sahip işitsel süngerler
  • Karıştırmak için ya da sesleri eşleştirmek için kullanılacak çift yönlü döner kollar

DJ’lerin vazgeçilmezi olarak yeni A1-PRO kulaklık djlerin performansını artıracak. Ayrıca yeni ürün ses izolasyonu sağlaması nedeniyle de artı bir avantaj sağlıyor. Ürünün satışa sunulan fiyatı ise 399 TL. Philips A1-PRO Dj’lerin yeni gözdesi ürün tüm teknolojik mağazalardaki raflarda yerini aldı.

Bir önceki yazımız olan TTNet'e Şok Ceza Geldi! başlıklı makalemizde ttnet ceza aldı, ttnet cezalandırıldı ve TTNet cezaya uğradı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL