Teknoloji Blogu

PlayStation 4 Yavaş İndirme Sorunu Hakkında

0

PS4 serisinin belki de en çok satılanlarından ve kullanılanlarından olma ihtimali var ancak bu yaşadıklarımız dört dörtlük bir cihaz olduğunu göstermiyor malesef. Duyduğumuz kadarıyla 1 ay öncesine kadar bir çok kişiden şikayet geliyordu ve sorunun çözümünü bizde bilmiyorduk. Amatör ve profesyonel bir çok çalışma yapılmasına rağmen Playstation 4 Download sorunu bir türlü çözülememişti. Hız testinde 50 mpbs’ye kadar çıkan hızlarda bile 1mpbs ‘yi zor görüyordu.

Ve Sony’den açıklama geldi geçtiğimiz saatlerde. Ve yapılan açıklamaya göre güncelleştirmelerimizi kontrol etmemiz söyleniyor ek olarak herhangi bir donanımsal sorun olduğu söz konusu bile değil. İndirme hızımızın düşüklüğü içinde yine bir kaç tavsiye eklemişler fakat herkes bilir ve genelde ilk onlar yapılır, modeminizi kontrol edin , hız testi yapın, reset atın vs. Birazcık ironi gibi bir olay olsa da Sony’nin işi daha bitmedi gibi gözüküyor. Çok yakında yeni açıklamalar da gelecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Android Auto ve Apple CarPlay'li Kenwood Teypler Geliyor başlıklı makalemizde Android Auto, Apple CarPlay ve Kenwood hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et