PlayStore yenilikle dönüyor! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

PlayStore yenilikle dönüyor!

 PlayStore yenilikle dönüyor!
Okunuyor PlayStore yenilikle dönüyor!

Google’in içerik ve uygulamalarını piyasaya sürdüğü PlayStore, tüm kullanıcılarını mutlu edecek bir yenilikle geri dönüyor!

Google, işletim sistemi olan Android için sayısı yükselen malware’leri devre dışı bırakma amacıyla anti-malware sistemini mobil işletim sistemine katmaya hazırlanıyor. Üstelik sadece PlayStore’dan indirilen uygulamalar değil, tüm uygulamalar bu sisteme dahil olacak. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay İngiltere’de 1500’den fazla kullanıcı, Angry Birds oyununu yüklediğini düşünmüşlerdi. Ancak bir süre sonra ceplerinde 15 doların eksik olduğunu fark eden kullanıcılardan çok sayıda şikayet gelmişti.

Google PlayStore’a bu anti-malware’ın ne zaman geleceği henüz tam olarak bilinmiyor ancak, Kasım’da piyasaya sürülmesi beklenen LG’nin Nexus isimli cihazına yetiştirilmesi planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Windows 8'e özel tablet: UltraNote başlıklı makalemizde tablet pc, ultranote ve windows 8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın