Teknoloji Blogu

PUBG’de En İyi Olmak İçin İpuçları!

0

Bu bölümde, PlayerUnknown’s Battlegrounds’da hayatta kalmanıza yardımcı olacak bazı genel PUBG ipuçları ve arenada size gelişmiş taktikler sunmak için bazı derinlemesine kılavuzlar vereceğiz. İşte PUBG ipuçları;

PUBG İpuçları

Serbest Bakış

Sol Alt tuşunu basılı tutarak, kameranızı karakterinizin gövdesini çevirmeden hareket ettirebilirsiniz. Bu, örneğin doğrudan koşuyorsanız başka yönlere bakmanıza olanak tanır.

Omuz Kamerası

Sağ tıklamayı basılı tutarken, Q ve E fotoğraf makinenizin şu anda baktığı omuzu değiştirir. Varsayılan olarak, kameranız sağ omzunuzun üzerinden bakar, bu nedenle sol omzunuzun üzerinden bakmak istediğinizde bunu kullanmanız gerekir. Bu, kendinizi göstermeden köşelere bakmanızı sağlar.

Hızlı Değiştirme Bombası

5’e basmak, varsayılan olarak el bombalarınızı seçer, ancak tekrar basarsanız mevcut el bombalarınız arasında geçiş yapar.

Daha Hızlı Koşu

Silah tutmuyorsan daha hızlı koşuyorsun. Silahınızı X tuşuna basarak koruyabilirsiniz. Ancak, silahınızı çıkarmanız ve ateş edip etmediğinizi de hedeflemenin daha uzun süreceğini unutmayın.

Motosiklet Hileleri

Harika motosiklet hileleri yapabilirsiniz! Bunları yapmak için havadayken Ctrl + Space tuşlarına basmanız ve motosiklet eğmek için AWSD hareket tuşlarınızı kullanmanız gerekir.

Şifa Tuşları

7, 8, 9, 0 öğeleri iyileştirmek için varsayılan anahtarlardır. Bize göre, bu anahtarlar ellerinizden oldukça uzak olduğu için bunları daha uygun bir yerde yeniden hatırlamanız gerekir.

Acil Freni

Sürüş sırasında ara çubuğunu tutmak sert bir fren yapmanıza izin verir ve aracınızın kaymasına neden olabilir. Ateş altındaysanız çekimlerden kaçınmaya çalışırken faydalıdır.

Omuz Ateş Ve Aşağı Nişan

Sağ tıklamayı basılı tutmak omzunuzu hedefler ve çekimleri daha doğru hale getirir (üçüncü kişi görünümü). Sağ tıklamak silahınızın nişan almasını hedefleyecek ve atışlarınızı daha doğru hale getirecektir.

blank

Hedefinizi Sabitlemek

Vardiyalarınızı hedeflerken vardiyayı tutmak hedefinizi sabitler ve vizyonunuzu biraz büyütür. Bununla birlikte, sonunda sağ alt taraftaki akciğer ölçer boşalmaya başlayacağı için bu biter. Sayaç bittiğinde, artık amacınızı sabitleyemezsiniz.

Arabada Koltuk Atlama

Ctrl + 1 ila 6 tuşlarına basarak araçtaki koltukları değiştirebilirsiniz. Yolcu koltuğuna atlayıp birini hızlıca çekmenizi sağlayan kullanışlı küçük bir komut.

Keskin Nişancı

Bir keskin nişancı tüfeğinden ateş ettikten sonra düğmeyi basılı tutmak, bırakana kadar sizi kapsam içinde tutacaktır. Bu, merminizin nereye indiğini ve bir sonraki atışınızı nasıl hedefleyeceğinizi ölçmenin iyi bir yoludur.

Bir önceki yazımız olan İnternet Hızını Artırmanın Pratik Yolları başlıklı makalemizde İnternet Hızını Artırmak, İnternet Hızını Artırmanın Pratik Yolları ve İnternet Hızının Yavaşlama Nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et