Teknoloji Blogu

Rovio, Angry Birds Go!’yu indirilmeye sundu

0

angry-birds

Yediden yetmişe bir çok kişinin bilip oynadığı Angry Birds oyunlarının devam niteliğindeki yeni oyun bugün yayınlandı. Rovio firması tarafından geliştirilen Angry Birds Go! oyununun haberini geçtiğimiz ay yapmıştık. Bugün ise oyun kullanıcılarının beğenisine sundu.

angry-birds-go!

Yeni oyunda temel mantık aynı şekilde devam etsede artık kötü domuzlarla sinirli kuşlar rekabetlerini yarışarak devam ettiriyor. Bunun yanında oyuna farklı karakterlerde girmeside oyunu oynayacak kişileri meraklandırıyor.

Android ve iOS versiyonlarını yayınlayan firma bir süpriz yaparak oyunu ücretsiz olarak indrilmeye sundu. 97.7 MB boyutundaki uygulamanın iOS versiyonunu buradan Android versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et