Samsung Galaxy Buds+ Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Samsung Galaxy Buds+ Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

 Samsung Galaxy Buds+ Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı
Okunuyor Samsung Galaxy Buds+ Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung’un Şubat 2020’de Galaxy S20 serisinin yanında merakla beklenen Galaxy Buds + gerçekten kablosuz kulaklıkları piyasaya sürmesi bekleniyor. Görüntüleri son zamanlarda Samsung SmartThings uygulamasının en son sürümünde görüldü. Buds+’ın net bir şekilde görüntülenmesi 91mobiller tarafından yayınlandı ve lansman öncesinde tasarım ayrıntılarını ortaya koydu.

Galaxy Buds+

Rendere göre, Galaxy Buds + orijinal Galaxy Buds’a oldukça benziyor ve görünüşte benzer bir şarj kutusu ile geliyor. En dikkate değer farklar arasında siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra ek mavi varyant yer alır. Samsung, yakın zamanda piyasaya sürülen Apple AirPods Pro’yu üstlenmek için aktif gürültü engelleme özelliğini içerdiğini iddia ediyor.

Samsung Galaxy Buds + Tasarım

Selefine benzemesine rağmen, Galaxy Buds + daha iyi sızdırmazlık sağlayan daha küçük silikon kulak uçlarına sahiptir. Samsung ayrıca müzik çalmayı kontrol etmek, ses yardımcılarını etkinleştirmek ve çağrıları cevaplamak için dokunmaya duyarlı parlak bir panel ekledi. Önceki nesil şarj kutusu gibi, yenisi hala hap şeklinde bir tasarıma sahiptir. Ek özellikler arasında kablosuz şarj etme ve USB C Tipi desteği bulunur.

Galaxy Bud

Renderlerde görüldüğü gibi, gözle görülür tek fark LED göstergesinin altına tek tek buds pil seviyesini izleyen fiziksel sol ve sağ düğmelerin eklenmesidir. Samsung’un Galaxy Buds + ‘nın genel ses kalitesini iyileştirmesi bekleniyor. Aktif gürültü iptali, birinci nesil kulaklıklara kıyasla genel fiyatı artırabilir. Geçici lansman tarihi yaklaştıkça ek bilgi mevcut olmalıdır.

Samsung Galaxy Buds gelişmiş ses performansı ve ses kalitesi ile gelmesi bekleniyor. Daha önceki söylentilere göre, kulakiçi kulaklıklar gürültü iptali getirecektir. Bu aynı zamanda normal Galaxy buds daha pahalıya işaret ediyor. Şubat ayında Samsung Ambalajsız etkinliğine yaklaştıkça yeni Galaxy buds hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalıyız.

Bir önceki yazımız olan Oyun Bilgisayarında Olması Gereken Programlar başlıklı makalemizde Cheat Engine, DAEMON Tools Lite ve Game Booster hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın