Teknoloji Blogu

Samsung’dan bükülebilir 4K TV

0

Las Vegas’da düzenlenen CES 2014 fuarı kapsamında Samsung, bükülebilir özelliği olan Ultra HD televizyonunu tanıttı. İki yandan bükülebilme özelliği olan televizyon sağ ve sol kenarlarından içeriye doğru bükülebiliyor. 

samsung_bukulebilir-tv

HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0, HDCP 2.2 gibi görüntü aktarım özelliklerine sahip olan televizyon, 85 inç ve 77 inç olmak üzere iki boyutta satışa çıkacak. Şuan için ürün ile ilgili fazla detaylı bilgi olmamasıyla birlikte ileri ki günlerde kesinleşen fiyatı ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Vodafone'dan yerli sermaye akıllı telefon: Blade V başlıklı makalemizde 1 TL'ye telefon, Ayda 1 TL'ye akıllı telefon ve Blade V özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et