Samsung'dan Yeni Akıllı Telefon: Galaxy Core - Teknofeed.COM

Samsung’dan Yeni Akıllı Telefon: Galaxy Core

 Samsung’dan Yeni Akıllı Telefon: Galaxy Core
Okunuyor Samsung’dan Yeni Akıllı Telefon: Galaxy Core

samsung

Teknoloji devi Samsung, akıllı telefon pazarında en son tanıttığı Galaxy S4 ile dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise Galaxy Core adını verdiği yeni bir cihazı tanıtan Samsung bu cihazı ilede ortalama kullanıcılar için üst seviye performans sağlayacağı anlaşılıyor.

galaxy-core-samsung

Galaxy S4’de ki bazı özellikleride içinde barındıran Galaxy Core, Smart Stay, Smart Alert, Motion UI, S Voice gibi araçlarıda beraberinde getiriyor. Cihazın donanımsal özelliklerini incelersek: 4.3 inç‘lik 480×800 piksel TFT LCD ekranı, 1.2 GHZ‘lik çift çekirdekli işlemcisine ek 1 GB RAM‘i ve her zamanki gibi Android 4.1 JellyBean işletim sistemini barındırıyor.

Firma, akıllı telefonlarda pek görmediğimiz Çift sim kart özelliğinide 2 ayrı cihaz şeklinde çift sim kartlı ve tek sim kartlı olarak piyasaya sunacak. Bu ay itibariyle Temmuz ayına kadar çift ve tek sim kartlı olmak üzere öncelikle Avrupa ve Asya pazarlarında satışa çıkacak.

Bir önceki yazımız olan HTC One Mini'mi Geliyor ? başlıklı makalemizde htc, htc m4 ve htc one mini hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın