Samsung'un hedefi 510 Milyon satmak - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Samsung’un hedefi 510 Milyon satmak

 Samsung’un hedefi 510 Milyon satmak
Okunuyor Samsung’un hedefi 510 Milyon satmak

samsung

2012’de adını Galaxy S3 ve Note 2 ile çok duyuran Samsung, 2013 Yılı için hedefi çok büyük. 2013’de adını Galaxy S4 ve Note 3 ile duyacağımız Samsung’un hedefi toplamda 510 Milyon satmak. Bu rakamın 390 Milyonu Akıllı telefon’dan oluşurken toplamda 510 Milyon Telefon satmayı planlıyor.
Samsung’un The Korea Times’a yaptığı açıklamada belirtilen bu durumu Akıllı telefon sektöründeki rekabeti, hızlandıracağı görüşündeyiz.

galaxy-s3

Samsung’un Akıllı telefonlarını Özellikle Android ile görmeye alışmışken ilerki zamanlarda Windows Phone sistemli cihazlarınıda görebiliriz. Samsung özellikle Android konusunda 2012’de rakiplerini geride bırakarak başarılı bir yıl geçirdi. Bu başarısını taçlandıran satış rakamlarına bakıldığında iPhone’u dair geçmiş durumda.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5 ile ilgili tuhaf haber başlıklı makalemizde apple, iPhone 5 ve iphone bükülüyormu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın