arama

Siyasi Partilerin Vektörel Logoları Güncel 2018

Reklam çalışmalarınız için kullanabileceğiniz vektörel logo dosyalarını sizlerle paylaştık
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Seçimlerin yaklaşması üzerine çoğu partiler fazlaca reklam broşürleri vb. ürünler yaptırmaktalar. Bunun için tasarımcıların genelde vektörel parti görsellerine ihtiyaçları oluyor., bizde bu ihtiyacı karşılamak adına tüm güncel popüler partilerin vektörel logolarını sizlere ulaştırmak istedik. Umarız ihtiyacınızı TeknoFeed aracılığı ile giderebilirsiniz.

Ak Parti Vektörel Logo Çizimi

Son dönemlerin en çok aranan isimlerinden biri olan Ak Parti logosunu vektörel bir şekilde sizlerle paylaştık. PDF olarak indirip dilediğiniz programda kullanabilirsiniz. Dilerseniz farklı uzantılar şeklinde de paylaşabiliriz. Örneğim; ai, cdr gibi. Farklı bir ihtiyacınız olduğu takdirde yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

PDF Logoyu Buradan İndirebilirsiniz

Milliyetçi Hareket Partisi Vektörel Logo

Milliyetçi hareket partisi yaptığı ittifaklar sayesinde son zamanlarda adından söz ettiriyor, bakalım 24 Haziran 2018 seçimlerinde nasıl sonuçla karşılaşacağız ? MHP logosu vektörel çizimi PDF olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

MHP Vektörel logo pdf

İYİ Parti Vektörel Logoları

Meral Akşener önderliğinde kurulan iyi parti büyük başarıları imza atacak gibi duruyor, bakalım önümüzde ki seçimlerde nasıl bir sonuç alacak merakla bekliyoruz. İyi Parti‘nin vektörel halde logolarını pdf olarak indirebilirsiniz. PDF olarak indirdiğiniz bu logoları dilediğiniz programda kullanabilir tüm renkleri ile oynayabilirsiniz.

İyi Parti Logoları Vektörel

CHP 2018 Vektörel Logosu

Cumhurbaşkanı adayı olarak Muharrem İnce’nin gösterildiği bu erken seçimde CHP istediği sonucu alabilecek mi ? İşte CHP’nin vektörel logosunun bulunduğu PDF dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

CHP Vektör logo PDF

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER