SongPop - İnceleme - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

SongPop – İnceleme

 SongPop – İnceleme
Okunuyor SongPop – İnceleme

Öncelikle oyunun, Android ve iOS desteği sunduğunu hatırlatayım. Oyunu tek kişi oynamanız mümkün değil, Facebook arkadaşlarınızdan biri ile veya rastgele bir SongPop oyuncusu ile oynayabilirsiniz. Oynayacağınız kişiyi seçtikten sonra bu oyuncu ile bir hafta boyunca istediğiniz kadar mücadele edebilirsiniz.

Oynanış ise oldukça basit; karşılaşmanıza başlamadan önce size elinizde bulunan müzik türlerinden üç adet sunuluyor ve birinin seçilmesi isteniyor. Bir türü seçtikten sonra, o müzik türündeki beş adet parçayı doğru tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Parçaları bilmenin yanında, hız da bu oyunda önem kazanıyor. Üst Üste bildiğiniz parçalarda combo mantığı ile, puanlarınız daha hızlı bir şekilde yükseliyor. Karşılaşma sonrası kazandığınız puanlar ile yeni müzik türleri de satın alabiliyorsunuz.

SongPop oyunu tarayıcı oyunlarına göre oldukça başarılı görünüyor ve bu kalitesinin yanında ciddi bir oyuncu kitlesine de ulaştı bile. Ne duruyorsunuz, haydi SongPop’a!

PLATFORM: Tarayıcı üzerinden

“SongPop” DEĞERLENDİRME

+Artıları: Türüne göre fazlasıyla eğlenceli, Android ve iOS desteği sunması

-Eksileri: Bazı mücadelelerde şarkı sayısının azlığı nedeniyle diğer mücadelelerde karşılaştığınız şarkıların sıklıkla denk gelmesi haksızlığa neden olabilir.

8,9

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın