Sony, E-Kitap piyasasından da çekiliyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Sony, E-Kitap piyasasından da çekiliyor

 Sony, E-Kitap piyasasından da çekiliyor
Okunuyor Sony, E-Kitap piyasasından da çekiliyor

Sony’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruyu sizlere bildirmiştik. Bu duyuruya göre Sony, Vaio PC bölümünü Japan Industrial Partners‘a sattı.sony-ebook-reader-kapaniyor

J.I.P.’a satışını yaptığı bilgisayar bölümünün ardından 4K TV piyasasına yöneleceğini de açıklık getirtmişti. Şimdi ise e-kitap okuyucu bölümünü kapatacağını açıklayan Sony, bu piyasadan da çekildiğini belirtti. Geçtiğimiz yıl son örneklerini verdiği e-kitap okuyucuları artık göremeyeceğiz. Amerika ve Kanada’da ki Reader Store mağazalarınıda kapatacak olan Sony, Reader hesabı olan müşterilerini, Kobo’ya devredecek.

Hali hazırda olan müşterilerine herhangi bir sorun yaşatmayacaklarını da açıklayan şirket, ileri ki günler de diğer ufak bölümlerinide kapatabilir.

Bir önceki yazımız olan Yandex, Almanya'da Ar-Ge ofisi açtı başlıklı makalemizde manşet, yandex ve Yandex Almanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın