Teknoloji Blogu

Sony, E-Kitap piyasasından da çekiliyor

0

Sony’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruyu sizlere bildirmiştik. Bu duyuruya göre Sony, Vaio PC bölümünü Japan Industrial Partners‘a sattı.sony-ebook-reader-kapaniyor

J.I.P.’a satışını yaptığı bilgisayar bölümünün ardından 4K TV piyasasına yöneleceğini de açıklık getirtmişti. Şimdi ise e-kitap okuyucu bölümünü kapatacağını açıklayan Sony, bu piyasadan da çekildiğini belirtti. Geçtiğimiz yıl son örneklerini verdiği e-kitap okuyucuları artık göremeyeceğiz. Amerika ve Kanada’da ki Reader Store mağazalarınıda kapatacak olan Sony, Reader hesabı olan müşterilerini, Kobo’ya devredecek.

Hali hazırda olan müşterilerine herhangi bir sorun yaşatmayacaklarını da açıklayan şirket, ileri ki günler de diğer ufak bölümlerinide kapatabilir.

Bir önceki yazımız olan Yandex, Almanya'da Ar-Ge ofisi açtı başlıklı makalemizde manşet, yandex ve Yandex Almanya hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et