Split ve Unbreakable Birleşimi Yeni Film: Glass - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Split ve Unbreakable Birleşimi Yeni Film: Glass

 Split ve Unbreakable Birleşimi Yeni Film: Glass
Okunuyor Split ve Unbreakable Birleşimi Yeni Film: Glass

Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan isminden 2016 yapımı Split ve 2000 yapımı Unbreakable filmlerinin birleşimi ile ortaya çıkan yeni filmi Glass için bir fragman yayınlandı Fantastik konulu filmleri stresli bir hale sokabilmekte üstün yetenekleri olan Shyamalan ismi bakalım bu filmde bizleri nasıl bir gerilime sokacak.

18 Ocak 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak olan Glass filmi, önceki filmlere oranla daha iyi bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Filmin başrollerinde Samuel L. Jackson ve Bruce Willis ve James McAvoy gibi heyecanlı isimlerin bulunacağı Glass filmi şimdiden merak uyandırmaya başladı diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15240″]

Filmin konusuna değinecek olur isek; doğa üstü güçlere sahip olan David Dunn isimli güvenlik görevlisi, toplam 23 farklı kişilik olabilen Kevin Wendell Crumb karakterini takip edeceği serüveni izleyeceğiz. M. Night Shyamalan hem yönetmen olarak hem de senarist olarak bu filmi tamamen üstlenmiş durumda. Glass filmi vizyon tarihi olarak 18 Ocak 2019 belirlenmiş durumda. Ülkemiz için bir vizyon tarihi ise şuan için belli değil.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın