Teknoloji Blogu

Split ve Unbreakable Birleşimi Yeni Film: Glass

0

Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan isminden 2016 yapımı Split ve 2000 yapımı Unbreakable filmlerinin birleşimi ile ortaya çıkan yeni filmi Glass için bir fragman yayınlandı  Fantastik konulu filmleri stresli bir hale sokabilmekte üstün yetenekleri olan Shyamalan ismi bakalım bu filmde bizleri nasıl bir gerilime sokacak.

18 Ocak 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak olan Glass filmi, önceki filmlere oranla daha iyi bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Filmin başrollerinde Samuel L. Jackson ve Bruce Willis ve James McAvoy gibi heyecanlı isimlerin bulunacağı Glass filmi şimdiden merak uyandırmaya başladı diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15240″]

Filmin konusuna değinecek olur isek; doğa üstü güçlere sahip olan David Dunn isimli güvenlik görevlisi, toplam 23 farklı kişilik olabilen Kevin Wendell Crumb karakterini takip edeceği serüveni izleyeceğiz. M. Night Shyamalan hem yönetmen olarak hem de senarist olarak bu filmi tamamen üstlenmiş durumda. Glass filmi vizyon tarihi olarak 18 Ocak 2019 belirlenmiş durumda. Ülkemiz için bir vizyon tarihi ise şuan için belli değil.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL