Teknoloji Blogu

Tekken 7’ye Yeni Karakter Geliyor !

0

Geçen yıl duyurulan ve 18 Mart 2015’te piyasaya çıkan Tekken serisinin 7.si Asya’da herkes tarafından merakla ve sabırsızlıkla bekleniliyordu. Beklenilen performansı aldıklarını ve oyunun beklentiyi karşıladığını söylediler. Bugünde serinin hayranları için çok güzel bir gelişme var. Bizler de duyunca çok şaşırdık. Soul Calibur serisinde de kendine yer bulan uzay ninjası Yoshimitsu, Tekken 7’nin dövüşçü kadrosuna eklendi. Birçok kişi tarafından denenmeyi bekliyor anlaşılan bizler de merakla Tekken 7’yi bekliyoruz.

Aşağıda da yayınlanan yeni Yoshimitsu‘yu ve nasıl dövüştüğünü görebiliyoruz.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/TA1J2fSbu4E”]

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et