Telefon ve Tablet Temizliği Nasıl Yapılır? - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Telefon ve Tablet Temizliği Nasıl Yapılır?

 Telefon ve Tablet Temizliği Nasıl Yapılır?
Okunuyor Telefon ve Tablet Temizliği Nasıl Yapılır?

Telefonların ve tabletlerin, günlük hayat içerisinde sürekli olarak kullanılmasıyla birlikte kirlenmeleri de oldukça normal bir hale geliyor. Telefon ve tabletlere zarar vermeden temizlik yapmak ise oldukça önemli. Hem zararsız hem de etkili bir temizlik için ipuçlarını sizler için derledik.

Kimyasal Maddelerden Uzak Durun!

Telefonların ve tabletlerin sürekli olarak dokunularak kontrol edilmesiyle birlikte, ekranda parmak izi lekesi olağan bir durumdur. Ekranda yer alan parmak izlerini temizlemek için kimyasal maddelerden kaçınmalısınız. Zira dokunmatiğiniz bozulabilir. Temizlik için su kullanmanız ideal olacaktır.

Mikrofiber Bezin Önemi

Cihazların temizliğini yaparken dikkat edilmesi gereken bir nokta seçici davranmaktadır. Her bezle kesinlikle telefon ve tablet silinmez. Normal bezlerde yer alan sert kısımlar cihaza beklenmedik bir şekilde cihazı çizerek zarar verebilir. Bu gibi zarar verici unsurlarla karşılaşmamak için mikrofiber bez kullanımı oldukça önemlidir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın